Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde si můžete prohodit pár inteligentních myšlenek v kombinaci s humorem a nějakou přijatelnou i nepřijatelnou vulgaritou.


uranov@seznam.cz

kliknutím na některý z následujících odkazů podpoříte fungování tohoto webu


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přednáška o depresích

(Dana:), 29. 5. 2009 20:08)

Přečetla jsem si komentář k přednášce Proč je mezi lidmi tolik deprese, lhostejnosti a nudy. Moc dobrý komentář. Sama jsem před lety váhala, zda se dát na cestu víry v jediného Boha a Božího syna Ježíše Krista, který přišel, aby se obětoval za naše hříchy a všechny hříchy nám odpouští. Dala jsem se na tu cestu, jdu po ní dál a nelituju. Doporučuju všem!S jakýmkoli trápením se obracím ke Kristu, našla jsem spoustu bratří a sester v církvi, je to úplně jiný život, než když jsem žila bez toho, aniž bych důvěřovala všemohoucímu a milujícímu Bohu a Ježíši Kristu.Ty kdo to čteš a váháš jako tenkrát já, pozvi Pána Ježíše do svého života, vyznej mu své hříchy, začne pro Tebe nový život. Nebudeš litovat:)

Yádro-kyberpunkový antichristosový kecal

(Standa z Uranova, 16. 9. 2007 9:22)

Yádro, aniž si to uvědomuješ, v jedné z takových sekt s antichristosovým "A" na začátku trávíš deset hodin denně a fakt, že lozíš po internetu a vyjadřuješ se k sektám v půl třetí ráno, svědčí o tom, že po zbytek dne, kdy nejsi v Áčku, ujíždíš v nějaké kyberpunkové komunitě. Tak nekecej : )

no toto...

(Yádro, 16. 9. 2007 2:40)

tož, mám pár známých, kteří pracují v antidepresivo-pharmabusinessu... ne, že bychom to potřebovali, ale kdyby něco, dejte vědět! :o) jinak nic proti sektám a jiným společenstvím, ale asi nejsem natolik depresivní, submisivní, alternativní, tolerantní či jinak indisponována, že by mě můj rozum přesvědčil o tom, že jsou jakkoliv pochopitelné, přijatelné, rozumově vysvětlitelné či opravdu milující a tolerantí... Konzumu zdar!

k přednáškám o depce

(Standa z Uranova, 14. 9. 2007 15:41)

Před lety, kdy mi ještě přišlo, že mám dost času na to, abych jím mrhal více než nyní, jsem příležitostně navštívil podobné setkání. Mám dojem, že z hlediska rozhledu, směřování nebo zapálení zájmu mi příliš nepřinesly. Přeneseně ale v člověku možná dokážou posilovat smysl pro toleranci vlastní a svobodu ostatních. Protože když člověk slyší, co se tam přetřásá, uvědomí si, že pro každého z nás je podstatné něco jiného, jinak vnímá věci kolem, něco jiného ho rozčílí, nebo naopak potěší. V tomto duchu nijak nezavrhuji příslušníky sekt nebo subkultur. Připadá-li jim život v daném společenství přínosný a neohrožují-li tím nikoho jiného, proč by se mu nevěnovali. Sami takzvaní obyčejní lidé, kteří se cítí žít mimo jakoukoliv demagogii nebo ideologii, si vůbec neuvědomují, že v tom stejně frčí, možná daleko víc než příslušníci sekt. Výchova, škola, politika, televize, rodina, móda, profese, práce... Co slovo, to "životní" paradigma, které vytyčuje mantinely a ovlivňuje.

Z přednášky o depresích

(Biblová Maharishi, 14. 9. 2007 15:02)

Účastnila jsem se přednášky na téma "Proč je mezi lidmi tolik deprese, lhostejnosti a nudy". Zajímalo mě, co se dozvím. Po příchodu do učebny (kde ještě před vstupem vrátný varoval, že od 20:00 se začíná zpívat) jsme s Luckou zjistily, že to asi nebude "normální" beseda, jelikož z projektoru zářil na plátně nápis z Bible, nějakej Ezechýl či co. Pak k nám začali chodit nějací lidé, kteří hovořili jinou řečí než my (ne telepaticky), podávali ruce, zdravili a představovali se. Mňo, začaly jsme s Luckou tušit něco divného.
Po začátku přednášky, když si všichni zúčastnění začali listovat v jejich vlastních biblích, nám bylo jasné, že tam jaksi nepatříme. Ale vydržely jsme až do konce.
Předkládám postřehy z přednášky:
- ten, který si vytvoří svého Boha nemá pravdu
- existuje myšlenka jen jednoho Boha
- neměli bychom přesvědčovat někoho jiného k jiné víře, než je ta "naše"
- v Bibli je všechno pravda
- vypořádejte se se svými hříchy, protože pak budete žít navěky

Co na to ostatní?

Švábi

(Maharishi obecná, 14. 9. 2007 14:52)

Necháš-li rozmnožit šváby, zrodí se práva švábů.

Humor

(Humorná Maharishi, 14. 9. 2007 14:51)

Humor došel...

Funguje to?

(Astronaut, 10. 9. 2007 8:48)

Funguje to tu kuwa?