Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je tu Mikoláš, Mikeš, Miki, Miška, Mišina, Mišna, MyGuláš...

11. 9. 2007

Otcovsky rozněžněle všem kamarádům, známých a obyvatelům Uranova oznamuji, že 11. září v 11.56 přišel na svět synek Mikoláš, jenž bude řečený Mikeš, Miki, Miška, Mišina či MyGuláš a který se usadí v Uranově. 

Hmotnost: cca 3,4 kg 

Délka (výška): 49 cm.

Postupně sem možná připadne nějaká ta fotografie. Coby účastník porodu jsem byl zastižen jaksi „samozřejmou“ výzvou personálu, abych si potomka zvěčnil pár vteřin po porodu. Nemám k tomu příliš racionálních argumentů, ale připadalo mi trochu úchylné fotit jen několik okamžiků po "vylíhnutí" dítě, jež je prvně konfrontováno s tímhle „světem ostrých světel“. Být ve stejné situaci a vědět, že k té kose a světelnému bordelu všude kolem se připojí ještě fotřík s bleskem, byl bych asi na svět a na rodinu nasraný hned od prvopočátku. Nicméně když mne přihlížející dva medici požádali, jestli si mohou Mikeše vyfotit na mobil, svolil jsem a pořídil taky tři snímky. Jakmile je převedu do nějakého přijatelného stavu, převedu je i sem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jééééé II

(Tetička Martička Kytička, 18. 9. 2007 10:54)

jéééééé

foto

(Standa z Uranova, 14. 9. 2007 14:23)

Ono je to složitější. Mám tři fotky na telefonu těsně po porodu, které vždy zapomenu stáhnout doma na počítači. Pak další dvě fotky jsou na foťáku mých rodičů, které jsem ovšem při své roztržitosti fouknul od kabely Madliny mámy, kterou vidím jednou za uheros, takže ty jakoby taky nebyly. Pak má nějakou fotku Madla na telefonu a ten je v porodnici. No a pak je tu ta věc, kterou jsem psal v příspěvku na téma "focení bere duši". Nicméně nějak to poštyluju, aby aspoň na pátek byl nějaký obrázek.

fotenky

(Tetička Martička Kytička, 14. 9. 2007 12:57)

krkoune, kdy jako převedeš ty fotenky? na tom nic složiéýho snad néni, ne? prostě zmačkneš nějaký čudlík na tydlifounu a máš fotenky v kompjůteru, ne?

krk

(Standa z Uranova, 14. 9. 2007 10:39)

Pokud jde o "krkánky", tak jsem se zatím vykrkl jen já, ale vyřídím a předám kytičky.

Jééééé

(Tetička Martička Kytička, 14. 9. 2007 10:18)

Ahoj Mikíšku,taky Tě vítám na tomhlenctom hezkým světě a přeju Ti hodně moc zdravíčka, prďánků a taky krkánků. A až Tě bude Tvůj velký taťka vyhazovat do vzduchu (jako to dělal tendlenckrát malýmu Samíčkovi Fíšovi), tak neplakej, až trošku povyrosteš, tak mu to vrátíš :o)
Pápá tetička martička kytička

rozumná teta

(Standa z Uranova, 13. 9. 2007 21:07)

No, Ty jsi jediná rozumná teta, teto Naháliško.

Zdravím

(teta Maharishi, 13. 9. 2007 10:32)

Vítám na světě malého Mikoláška, ještě bysme mu mohli říkat Mišna, možná lepší než Mišina. Ušáček malej :)
Jsi hodný, že se ho snažíš ochránit od šílených nástrah dnešního světa, bude to boj v tomhle světě. Věřím, že bude dobrý, stejně jako ty a Madla :)
Papa, Iriši