Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klaus vyhrál 5,5 miliónu amerických dolarů

2. 6. 2008

Uznávám, je to blbý bulvárně-novinářský přístup klást titulky, které matou. Takže vyhrál sice Klaus, ale Klaus je jistý chlapík z Finska, který žere koaly.

Když Klaus E. z Finska vsadil 50 centů v jednom populárním internetovém kasinu (záměrně tu neuvádím jméno kasina, protože pokušení je svině stará, a jak to tu někdo přečte, vsadí, co bude mít, a govno govno) netušil, že se jeho život náhle jednou provždy změní.

Jedno kliknutí a o 3 vteřiny později se cívky roztočily, obrazovka se rozsvítila, zvonky zazvonily... a Klaus E. byl bohatší o 5,5 miliónu amerických dolarů! V rozhovoru s provozovateli kasina Klaus popsal své pocity ve chvíli, kdy vyhrál ohromný bakšiš: „Když jsem na obrazovce uviděl blikající číslo 5 556 753, myslel jsem, že se jedná o telefonní číslo v USA. To přece nemůže být jackpot, určitě se mýlím! Vstal jsem od stolu, vyšel ven, abych si pročistil hlavu, pak jsme se vrátil zpátky, abych se podíval znovu... a na mém účtu v kasinu byla stále částka 5,5 miliónu amerických dolarů!“ Klaus si brzy uvědomil, že to není omyl a také žádné telefonní číslo! Do historie internetového sázení se zapíše jako vítěz jednoho z nejvyšších vyplacených jackpotů v historii! „Volali mi z oddělení podpory společnosti, byli velice vstřícní a ochotní a další věc, kterou si pamatuji je, že jsem seděl v letadle do Austrálie, abych si vyzvednul svůj vítězný šek! (...) V Sydney mě tým společnosti vzal do parku s divokými zvířaty, akvária a restaurace v blízkosti budovy Opera House. Nejlepší zážitky z mé cesty? Kromě převzetí ohromného šeku jsem se vyfotil s medvídkem koala. Nechci žádná sportovní auta, protože jsem nikdy neměl řidičský průkaz, ale možná budu investovat. A určitě pojedu také na nějakou dovolenou!“


uranov@seznam.cz


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář