Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spamuj svému spammerovi

3. 11. 2007

Sedmého listopadu tohoto roku se uskuteční Den proti spamu. Podstata této zajímavé iniciativy je vysvětlena na webu www.denprotispamu.cz. Možná že tam nebo v článcích, na které web odkazuje, naleznete spoustu sobě známých "tváří", se kterými se každý den střetáváte za nesouhlasného mručení nebo rovnou klení ve svých e-mailových schránkách. Sedmého listopadu máte možnost jim osladit život a zatížit server.


uranov@seznam.cz

kliknutím na některý z následujících odkazů podpoříte fungování tohoto webu


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Volejte, navštivujte, ale nespamujte ;o)

(zputnik, 5. 11. 2007 14:20)

Zdravím, díky za článek. Jen bych upřesnil, že pokud budete chtít svého spammera oslovit, pak komunikace by měla probíhat mimo elektronickou poštu - nejlépe telefonicky nebo osobním kontaktem. ;o) Bližší informace o podmínkách akce na http://www.denprotispamu.cz/viewtopic.php?f=5&t=5

Díky za podporu... btw: rád uslyším(e) vaše zkušenosti z této akce na www.denprotispamu.cz - výsledky z webu zpracujeme a předáme dál (ÚOOÚ + média).

Petr Čaník alias zputnik

Yádro, Tobě nic nepomůže

(Standa z Uranova, 5. 11. 2007 13:39)

Yádro, vzhledem k Tvému soustavnému e-harassmentu Ti nějaká dovolená nepomůže. Jedině snad, že bys všechny ty Tebou ospamované obešla s osobní omluvou. To si ale vezmi "day off" s přesahem do starobního důchodu.

a sakra...

(Yádro, 5. 11. 2007 13:33)

tak to se v Eventu nezastaví telefony... pro jistotu si vezmu dovolenou. :o)