Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uranov nepije urinu

20. 2. 2008

UDĚLEJ KLIK, PROCVIČ SE


Oslavná recenze v Mladé frontě avizující, že Totální nasazení začne své vystoupení v Uranově skupinovým pitím uriny, byla zřejmě jednoznačným důvodem, proč zejména čtrnáctileté fanynky Tokio Hotel – původně pevně rozhodnuté svést za klubem Šukece – na koncert nakonec nedorazily. Výhodou bylo, že Šukec alespoň nerozptylován svádivými pohledy zahrál celých 50 % songů za použití správných akordů i nástrojů. Za všeobecného aplausu došlo v průběhu vystoupení také na měření teploty varlat a konečníku bubeníka Pípy (zjištěna proměnlivá teplota) a v důsledku toho k opětovnému veřejnému přiznání „ano, já žeru maso“, čímž se ukázalo, že je zkrátka „produkt týhle doby“. I přes nedostatek křoví v publiku Totáči sehráli výtečné představení, během něhož se Sváťa rozhovořil do stavu jakoby po požití něčeho minimálně pololegálního, a tak ti, co nedorazili do klubu, přišli o vpravdě hudební i moderátorský majstrštyk. Kapela vytasila pár věcí z nového alba Krokodýl Ghandee, samozřejmě několika lety prověřené odrhovačky a pečlivá dramaturgie zahrnovala i písně na přání.

Po představení jsme se Šukecem krátce podebatovali s kapitánem Morganem o větrnícíh, tedy nikoli šlehačkových, nýbrž s vrtulemi jako kráva, které rostou za obcí, ze které oba pocházíme a na kterou se snažíme všemi možnými způsoby zapomenout. Závěrem nezbývá než připomenout, že Totáči jsou duchovní fotrové jedno dnes celosvětově známého a hledaného fakana, který dnes už není přehlídkou pokleslých bandů vystupujících na valníku, ale stejně pokleslých kapel vystupujících před plátnem slánského letňáku. Řeč je o Rocku na valníku, který letos, pokud bude pokračovat příměří se slánskými jednotka rychlého nasazení, Totální nasazení spoluorganizuje (ofiko organizaci třímou v pazourách fotbalisti ze slánské Čechie) ve dnech 28. – 30. srpence.


uranov@seznam.cz

UDĚLEJ KLIK, PROCVIČ SE


Google
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

srdce v ruce

(Standa z Uranova, 24. 2. 2008 1:11)

Totáči jsou srdcaři. Díky v komentáři za skvělé přechodníky - konečně to tu teď má alespoň jazykovou úroveň : )

:-)

(Blond_Pin, 23. 2. 2008 21:56)

Jako musim fakt uznat, že na to, kolik dorazilo lidí, tak TN zahráli fakt bezvadně a neochudili to... nedorazivší přišli o dost, ale aspoň jsme my dorazivší měli dost prostoru pro klácení se pod pódiem.:)